Oceń sprzedawcę Energy Match

12345

Ocena 3.8/5 (445 głosy/ów)

Opinie

Treść opinii*:
Podpis* Email* Przepisz kod*
Captcha

Data: 2018-03-05

MAR:

UWAZAJCIE NA NICH !!! Moja znajoma podpisała umowę i do dzisiaj nie może odzyskac nadpłaconych pieniędzy!!!!

Data: 2018-02-12

Staś:

Byłem klientem Firma Energy Match .to chyba jedyna firma z którą nie można nawiązać kontaktów.Można dodzwonić się tylko do biura obsługi klienta ,bardzo miła pani obiecuje ,że kierownik oddzwoni jednak tak się nie zdaża. Nie można porozmawiać z księgowością .Dopiero po rozwiązaniu umowy okazało sie ,że nie mam rozliczenia za 2016,2017 rok a jest luty 2018.Przez te dwa lata płaciłem jednakową zaliczkę .Teraz u nowego dostawcy jestem rozliczany co miesiąc i płacę o połowę mniej za prąd niż u nich. Typowi oszuści .Przestrzegam !!!

Data: 2018-01-03

Kajko:

Zawiodłem się bardzo na firmie. O ile sama współpraca przebiegała bez najmniejszych problemów (kompetentni i bardzo mili pracownicy infolinii, bezproblemowy zwrot nadpłat itp. o tyle jej „przedstawiciele-domokrążcy” to oszuści. Upływał okres na jaki została zawarta umowa oczywiście jak w każdym tego typu przypadków otrzymałem do podpisania aneks. W związku ze zmianą stawek zdecydowałem o nie podpisaniu aneksu (co śmieszniejsze wraz z upływem czasu na jaki umowa została zawarta przechodzi ona w umowę zawartą na czas nieokreślony!!). Do mojego mieszkania zawitał sprzedawca Energy Mach wciskając mojej Żonie do podpisania aneks (oczywiście moja Żona go podpisała). W tym momencie rodzi się kilka pytań: – Na jakiej podstawie sprzedawca namawiał moją Żonę (osobę nieuprawnioną) do podpisania w moim imieniu aneksu (nazywając rzecz po imieniu: fałszerstwo podpisu)? – Na jakiej podstawie sprzedawca przyjął podpisany dokument? Zwłaszcza, że na dokumencie nie ma daty podpisania… Sprawę oczywiście zgłosiłem odpowiednim organom, mam nadzieję, że zajmą się tą „firmą”.

Data: 2017-12-29

Stefan:

Należę do tych naiwnych osób, którzy dali się nabrać Energy Match na rzekome przedłużenie umowy z obietnicą niskich opłat. Dopiero jak zaczęły przychodzić rachunki z poprzedniej firmy za dystrybucję i dodatkowo z Energy Match zrozumiałem w co się wpakowałem. Po roku zrobiłem bilans strat i zysków i okazało się że płacę znacznie więcej niż w poprzednich latach.Powiadomienia SMS o terminie spłaty rachunków zaczęły przychodzić 1 miesiąc przed czasem,w zamian za to oni zrobili korektę po 2 latach. Odczekałem cierpliwie 3 lata i nie podpisywałem już żadnych pism,które pojawiały się z ukrytą opcją przedłużenia umowy. Złożyłem wypowiedzenie umowy a otrzymałem mętną odpowiedź, że moje wypowiedzenie jest nieważne i dalej będą pobierać opłaty. Teraz to już chyba tylko sąd. Potencjalnym klientom radzę się zastanowić cz warto?

Data: 2017-11-26

Krzysztof:

Ostrzegam każdego przed korzystaniem z oferty Energy Match. Świadczenie rozpoczęli od 01-09-2016 roku. Niestety firma okazała się nie uczciwa i nie rozlicza sie z otrzymanych pieniędzy. Rozpoczęli sprzedaż gdy mój stan licznika energii wynosił 3942kWh- dane z faktury Energa. Stan końcowy po upływie roku na dzień 31-08-2017 wynosi 4808 kWh czyli zużycie wyniosło 866 kWh. Przewidywane roczne zużycie podałem 900 kWh, gdyż tyle zazwyczaj jest zużyte energii Dokumenty do zapłaty fałszywie nazywane przez Energy Match prognozą: Do 14-10-2017 34,33pln 112,1 kWh Do 14-11-2017 102,99 336,3 kWh Do 14-02-2017 102,99 336,3kWh Do 14-05-2017 102.99 336,3 kWh Razem zapłaciłem za 1121 kWh Nadpłata za 255kWh Umowę skutecznie wypowiedziałem z dniem 31-08-2017. Zaraz minie 3 miesiąc od zakończenia umowy, a Energy Match ani myśli zrobić rozliczenia rocznego i zwrócić nadpłatę mimo moich monitów telefonicznych i mailowych Malo tego w dniu 06-07-2017 dosłali następna prognozę za okres od 01-07-2017 do 31-08-2017 na kwotę 68,66 za 224.2 kWh godziny, gdy już miałem zapłacone za około 4 miesiące do przodu. Wynika z tego jasno że Energy Match sprzedaje energię jako pre-paid , a klienci to idioci których można strzyc jak barany Ile pieniędzy Energy Match już wyłudziła od klientów.

Data: 2017-08-09

Beata:

NAJGORSZA FIRMA NA SWIECIE!Brak profesjonalizmu, brak korekt, brak informacji o zluzyciu rocznym, brak reakcji na listy, na telefony o e-maile. Bardzo duze rachunki w domu w ktorym nikt nie mieszka, historyczne rachunki sprzed kilku lat oczywiascie brak rowniez zwotu pieniedzy nie wspominajac juz o korekcie rachunkow. Polecam tylko osobom ktore chca wyzucic pieniedze do smieci

Data: 2016-05-04

Zenon:

Zmieniłem na te firmę i jestem zadowolony - bdb obsługa klienta, zero ukrytych zapisów w umowie i lepsza cena - szkoda, że sprzedają tylko energię.

Data: 2016-02-24

EWA:

Nie wiem jaka jest jakość usług tej firmy jednak przedstawiciele domokrążcy to oszuści przedstawiają się za pracowników PGE i podpisują nowe umowy tłumaczac ,ze dopasowują własciwa taryfe.Oszustwem niezaistniejecie na rynku

Data: 2016-02-19

Piotr:

Akwizytor przy którym sprawdzałem opinie powiedział mi dlaczego bywają negatywne opinie, a polega to na tym że jak mówią na czym polega oferta, że zmienia się firma sprzedaży, to większość społeczeństwa i tak nie rozumie na czym to polega, później mówią ze zostali oszukani, nie widząc ze mają korzyść, zanim sprawdzałem opinie to kilka razy mówił o zmianie sprzedawcy, porównywał na mojej fakturze stawki, rysował nawet ze RWE zostaje nadal dystrybutorem a sprzedażą energii zajmie się Energy Match, sam przez pewien czas myślałem ze to ktoś z RWE, dopiero jak zobaczyłem logo na umowie która zaczął wypełniać zorientowałem się że to inna firma, zdenerwowałem się a on mi uświadomił że kilka razy mi to wyjaśnił, pokazał ze dlatego rysował i mówił kilka razy o zmianie sprzedawcy i zaproponował sprawdzenie opinii w internecie, okazało się ze to co mówił jest prawdą, problem tkwi w tym że ludzie nie rozumieją wszystkiego mimo starań akwizytorów. Po moich obliczeniach oszczędzam jeden rachunek rocznie dzięki Energy Match a Pan Marcin, który zmniejszył mi stawkę okazał sie człowiekiem dużej cierpliwości do trudnego klienta, szacunek do ludzi którzy radzą sobie w tak trudnej pracy.

Data: 2016-02-16

Karolina:

Niedawno zmieniliśmy sprzedawcę na Energy Match i póki co nie mamy powodów żeby narzekać. Pani wszystko nam wytłumaczyła na spotkaniu u nas w domu i właśnie dostaliśmy pierwsza fakturę. Wszystko w porządku